רייקי-לנשים

18588663_223843384783708_4006389587015132216_o

מהו טיפול ברייקי?

רייקי הינה אנרגית חיים אוניברסלית המנתבת מכפות הידיים את מרכזי האנרגיה (צ'קרות) הנמצאים בגוף האדם. מקור השיטה מטיבט והיא נתגלתה מחדש על ידי היפני ד"ר מיקאו אוסואי במאה ה-19. פירוש המילה "רייקי": ריי – תודעה קוסמית, חוכמה אלוהית. קי- אנרגיית חיים (זהה לצ'י בסינית).

כאמור, רייקי הינה אנרגיה אוניברסלית- קוסמית ולפיכך אינה שייכת לדת, כת, גזע או תרבות כלשהי. היא זמינה ואין סופית ובכוחה להזין כל דבר אשר מסביבנו. במהלך הטיפול זורם הרייקי  באופן טבעי אל האברים הפגועים ואל מקור הכאב, מטעין אותם בכח חיות, מסלק מחלות ואלמנטים דיס-הרמוניים המשבשים תפקוד תקין וכך מתרחש הריפוי הפיזי הפותח את האדם למודעות גבוהה יותר, במישור הרוחני-מנטלי. באופן טבעי מתעוררים הרצון והשאיפה לקחת חלק ואחריות אישית בתהליך ההחלמה.

טיפול רייקי מומלץ כאורח חיים קבוע בהיותו מגן ומחסן את הגוף-נפש והמגע איתו מקרב אותנו למקום של אהבה והרמוניה לעצמי ובכלל. יש לציין כי אנרגיית הרייקי מתעצמת ככל שאנחנו מרבים להשתמש בה. הרייקי מטפל נפלא גם בבעלי חיים וצמחים, וניתן גם לשלוח טיפולים מרחוק, אף למצבים או אירועים.

לימוד הרייקי מועבר  לתלמיד על ידי המאסטר בתהליך תאום (חניכה). השיטה זמינה ומומלצת לכל אדם, לרבות נשים בהריון וילדים. הטיפול מתרחש באווירה מיוחדת ונעימה הנוצרת במהלכו (ובלבוש מלא)

(נלקח מתוך חומר על רייקי-רות בכור/ רייקי מאסטר)

כיצד נעשה הטיפול?

הטיפול נעשה כך שהמטפל שם את ידיו על עצמו או על אדם אחר, והוא נפתח לזרימת האנרגיה של הרייקי ומאפשרת לאנרגיה לזרום לתוכו. בהתחלה האנרגיה נובעת מגוף המטפל ולאחר מכן היא זורמת מן הלב דרך הידיים של המטפל אל תוך אדם שמקבל את הטיפול.

המטפל ממלא תפקיד של מכשיר בתהליך ההתמרה ובסופו של התהליך, זה תלוי במטופל לגלות הרמוניה ואיזון בחיים שלו.

(חלקים מהטקסט נלקחו מחומר על רייקי שתורגם מאנגלית ע"י ליאת גיא 1997)

חדש…חדש…חדש… רייקי בייבי🤰טיפולי רייקי לנשים בהריון אצלי בקליניקה ברחובות. מוזמנות באהבה  אנרגיית הרייקי מאזנת ויוצרת הרמוניה. טיפולי הרייקי מחזקים את הקשר בין האם לתינוק/ת שגדל בתוכה. מוזמנת להתקשר/לסמס 054-3531297|  נורית שי – מלווה רוחנית ומטפלת אנרגטית

IMG-20170801-WA0005

אנוכי מטפלת מוסמכת ברייקי 3, ורואה בטיפול ברייקי כלי נהדר לעזור לאנשים להגיע להרמוניה מבחינה פיזית, מנטלית ורוחנית. מזמינה אתכן הנשים להתנסות בטיפול רגוע, בלבוש מלא, ולהטעין את עצמכן באנרגיה מרפאה.  

לתיאום טיפול 054-3531297 נורית

%d בלוגרים אהבו את זה: