טיהור וניקוי אנרגטי

טיהור וניקוי אנרגטי

טיהור מטרתו להנעים ולהועיל במרחב, הטיהור מתחבר לקצב החיים העכשווי בשילוב עם תחושות ריפוי עתיקות. בית הוא חלל בו אנו מבלים שעות רבות, ויש לזכור שהחלל סופג אנרגיות מחוויות שונות, חיוביות או שליליות. רצוי מאוד לרענן את הבית ולנקות אנרגטית משקעים שנצברו בו. בטקס הטיהור האנרגטי, אני משלבת גם את אנרגיית הרייקי שעוזרת לניקוי ואיזון הרמוניה.
אז איך עושים את זה? פשוט מתקשרים אלי 054-3531297

טקס הטיהור

 

בית או עסק הוא חלל משמעותי בחיינו, בו אנו מבלים זמן רב. זהו כלי קיבול הסופג לאורך הזמן אנרגיות מחוויות ומרגעים שונים. הנחת היסוד היא שאנרגיה, חיובית או שלילית, קיימת בכל דבר ובכל מקום: בחפץ, צמח, בעל חיים, כמו גם במחשבות וברגשות. לכן, אחת לתקופה עלינו לרענן את הבית או העסק ולנקות אותו ממצבורים שנותרו בו בעקבות מחלות, כעסים, מתחים, אכזבות, חרדות, אובדן או כאב. מכיוון שהאנרגיה משפיעה עלינו באופן ישיר ויומיומי, חשוב מאוד לערוך ניקיון אמתי ויסודי של הבית / עסק – אחת לתקופה של כשלושה חודשים. במיוחד אם נכנסים לבית חדש.

הטקסט נלקח מתוך כתבה "איך לסלק אנרגיות שליליות/ מירב אייכלר, מתוך המגזין Mako Living

אני משלבת בטיהור האנרגטי גם רייקי, אנרגיית הרייקי עוזרת לניקוי ואיזון הרמוני בבית או בעסק. טקס הטיהור עורך כשעה וכולל טיהור אישי. הטיהור מוצע ב-דאנה. דאנה היא נתינה על ידי כלכלת הלב, לתת לפי היכולת והרצון.

פייסבוק: נורית שי – מלווה רוחנית ומטפלת אנרגטית

חדש – בתאריך 23.04.2019 חול המועד פסח תתקיים הרצאה אינטימית בנושא טיהור אנרגטי + טיהור אישי למשתתפות. במרחב לגוף ונפש, בבית התרבות ברחובות.
👇👇👇
להרשמה ניתן להתקשר או לשלוח הודעה.
054-3531297 נורית

%d בלוגרים אהבו את זה: